
-28 %
Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: IPC-HFW1230S-0280B-S5
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.49kg
71.39€ (139.62лв.)
98.84€ (193.32лв.)
без ДДС: 59.49€ (116.35лв.)
Етикети:
Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, IPC-HFW1230S-0280B-S5
, DAHUA
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, цена Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, оферти Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, ревю Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, промоция Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, онлайн магазин Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, поръчай Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall мнения
, Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, dahua {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, гаранция Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, бърза доставка Dahua Technology IPC -HFW1230S-0280B-S5 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
, DAHUA цена
, DAHUA промоция
, DAHUA отстъпка
, DAHUA IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 характеристики
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 спецификации
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 review
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 сравнение
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 отзиви
, DAHUA IPC-HFW1230S-0280B-S5 намаление
| Form factor: | Bullet |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Product colour: | White |
| Housing material: | Metal, Plastic |
| Mounting type: | Ceiling/wall |
| Power consumption (typical): | 5.5 W |
| Power source type: | DC, PoE |
| DC output voltage: | 12 |
| Motion sensor: | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Intrusion, Tripwire |
| Mirror: | Yes |
| IP address filtering: | Yes |
| Video motion detection: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -30 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | -30 - 60 °C |
| Weight: | 380 g |
| Width: | 164.7 mm |
| Depth: | 70 mm |
| Height: | 70 mm |
| Wi-Fi: | No |
| Networking standards: | IEEE 802.1x |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Type: | IP security camera |
| Connectivity technology: | Wired |
| Day/night mode: | Yes |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 50 dB |
| ROM capacity: | 32 MB |
| Built-in HDD: | No |
| Internal memory: | 256 MB |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Tilt angle range: | 0 - 90° |
| Lens viewing angle, vertical: | 55° |
| Adjustment shutter speed: | Auto/Manual |
| Camera pan control: | Yes |
| Angle of rotation: | 360° |
| Camera tilt control: | Yes |
| White balance: | Manual, Natural, Outdoor, Auto |
| Pan range: | 0 - 360° |
| Camera shutter speed: | 1/3 s–1/100,000 |
| Camera shutter type: | Electronic |
| Lens viewing angle, horizontal: | 104° |
| Progressive scan: | Yes |
| Number of effective pixels (H x V): | 1920 x 1080 pixels |
| Sensor type: | CMOS |
| Number of sensors: | 1 |
| Effective sensor resolution: | 2 pixels |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximum resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Back Light Compensation (BLC): | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Frame rate: | 30 fps |
| Video formats supported: | H.264+, H.265+ |
| Video compression formats: | H.265, M-JPEG, H.264 |
| Flip & mirror: | Yes |
| Privacy masking: | Yes |
| Bit rate control: | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Gain control type: | Auto/Manual |
| Noise reduction technology: | 3D noise reduction |
| Smart IR: | Yes |
| Video recording: | Yes |
| Total megapixels: | 2 MP |
| Region of Interest (ROI) encoding: | Yes |
| Highlight Compensation (HLC): | Yes |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 18 |
| Night vision: | No |
| Night vision distance: | 30 m |
| Fixed focal length: | 2.8 mm |
| Number of lenses: | 1 |
| Digital zoom: | 16x |
| Zoom capability: | Yes |
| Maximum aperture number: | 2 |
| Minimum illumination (panoramic camera): | 0.3 lx |
| Fixed focal length (panoramic camera): | 600 mm |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) (panoramic camera): | 50 dB |





