Dahua Technology DHI-LM43-F200 surveillance monitor CCTV monitor 108 cm (42.5") 1920 x 1080 pixels – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: LM43-F200
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 10.00kg
ГПР /%/
Mounting type:Freestanding/Wall-mounted
Product colour:Black
Product type:CCTV monitor
AC adapter output voltage:100 - 240 V
Power source type:AC
Power consumption (standby):0.5 W
Energy efficiency class (SDR):E
Power consumption (typical):75 W
Package height:652 mm
Weight:7.4 kg
Package depth:129 mm
Height:566.8 mm
Depth:82.4 mm
Package width:1079 mm
Width:969.1 mm
Package weight:9.5 kg
Panel mounting interface:400 x 200 mm
Speaker power:8 W
Built-in speaker(s):Yes
Number of built-in speakers:2
Viewing angle, vertical:178°
Display brightness:330 cd/m²
Display number of colours:16.78 million colours
Display resolution:1920 x 1080 pixels
Display diagonal:108 cm (42.5")