
Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LM32-F200
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 5.53kg
184.66€ (361.16лв.)
без ДДС: 153.88€ (300.96лв.)
![]() |
12 x 17.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, LM32-F200
, DAHUA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dahua {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Dahua Technology DHI-LM32-F200 LED display 80 cm (31.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, DAHUA цена
, DAHUA промоция
, DAHUA отстъпка
, DAHUA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DAHUA LM32-F200 характеристики
, DAHUA LM32-F200 спецификации
, DAHUA LM32-F200 review
, DAHUA LM32-F200 сравнение
, DAHUA LM32-F200 отзиви
, DAHUA LM32-F200 намаление
| Product colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 33 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 619477 |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical): | 55 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth (without stand): | 67.5 mm |
| Weight (without stand): | 3.9 kg |
| Height (without stand): | 432.6 mm |
| Width (without stand): | 731.4 mm |
| Package height: | 483 mm |
| Package weight: | 5.1 kg |
| Package width: | 797 mm |
| Package depth: | 108 mm |
| Stand included: | Yes |
| Backlight type: | LED |
| Contrast ratio (typical): | 1400:1 |
| Response time (fast): | 8 ms |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Display technology: | LED |
| Response time: | 8 ms |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical): | 240 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| RMS rated power: | 8 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm |
| HDMI: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |






