







DAHUA T2A-PV IP CAMERA
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CIPDAUKAM0878
- Тегло: 0.61kg
- SKU: CIPDAUKAM0878
48.04€ (93.95лв.)
без ДДС: 40.03€ (78.29лв.)
Етикети:
DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, CIPDAUKAM0878
, DAHUA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, цена DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, оферти DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, ревю DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, промоция DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, онлайн магазин DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, поръчай DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, DAHUA T2A-PV IP CAMERA мнения
, DAHUA T2A-PV IP CAMERA сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dahua {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, гаранция DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, бърза доставка DAHUA T2A-PV IP CAMERA
, DAHUA цена
, DAHUA промоция
, DAHUA отстъпка
, DAHUA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DAHUA CIPDAUKAM0878 характеристики
, DAHUA CIPDAUKAM0878 спецификации
, DAHUA CIPDAUKAM0878 review
, DAHUA CIPDAUKAM0878 сравнение
, DAHUA CIPDAUKAM0878 отзиви
, DAHUA CIPDAUKAM0878 намаление
EAN: 6939554914553
MPN: T2A-PV-0280B
Technical Specifications
| Housing material | Metal |
| Housing material | Plastic |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Form factor | Dome |
| Product colour | White |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Power source type | DC |
| DC output voltage | 12 |
| Power consumption (max) | 6.9 W |
| Mirror | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Weight | 353 g |
| Diameter | 109,9 mm |
| Height | 102.2 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Placement supported | Outdoor |
| Day/night mode | Yes |
| Type | IP security camera |
| Number of cameras | 1 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in HDD | No |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Camera shutter type | Electronic |
| Lens viewing angle, vertical | 55° |
| White balance | Auto |
| Lens viewing angle, diagonal | 115° |
| Lens viewing angle, horizontal | 98° |
| Camera shutter speed | 1/3 - 1/100000 s |
| Number of effective pixels (H x V) | 1920 x 1080 pixels |
| Sensor type | CMOS |
| Progressive scan | Yes |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 960 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Frame rate | 25 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Detect distance | 61,2 m |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Closest focusing distance | 1 m |
| Observe distance | 24,5 m |
| Recognize distance | 12.2 m |
| Identify distance | 30 m |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Warnings | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Warnings | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.9 x 14.7 x 12.2 cm
Weight: 0.61 kg
