


-30 %



Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CM-9020006-PE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.65kg
1,316.93€ (2,575.69лв.)
1,881.34€ (3,679.57лв.)
без ДДС: 1,097.44€ (2,146.41лв.)
![]() |
12 x 124.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, CM-9020006-PE
, Corsair
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, цена Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, оферти Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, ревю Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, промоция Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, онлайн магазин Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, поръчай Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black мнения
, Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, corsair {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, гаранция Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, бърза доставка Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black
, Corsair цена
, Corsair промоция
, Corsair отстъпка
, Corsair LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Corsair CM-9020006-PE характеристики
, Corsair CM-9020006-PE спецификации
, Corsair CM-9020006-PE review
, Corsair CM-9020006-PE сравнение
, Corsair CM-9020006-PE отзиви
, Corsair CM-9020006-PE намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (max): | 150 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 40 W |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC Compatible |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Anti-glare screen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Panel type: | IPS |
| Colour gamut: | 98% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| Adobe RGB coverage: | 100% |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Display brightness (peak): | 600 cd/m² |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Swivelling: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes, 11 cm |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| HDMI version: | 2.1 |
| Audio output: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |





