Corsair Xeneon 32UHD144-A computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-30 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: CM-9020006-PE
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 12.65kg
ГПР /%/
Warranty period:3 year(s)
Market positioning:Gaming
Product colour:Black
Power consumption (off):0.3 W
Power consumption (max):150 W
Power consumption (standby):0.5 W
Power consumption (typical):40 W
Energy efficiency class (SDR):G
Flicker-free technology:Yes
AMD FreeSync:Yes
NVIDIA G-SYNC:Yes
AMD FreeSync type:FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC type:G-SYNC Compatible
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Anti-glare screen:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Contrast ratio (typical):1000:1
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range (HDR) 600
Viewing angle, vertical:178°
Panel type:IPS
Colour gamut:98%
Colour depth:8 bit
Maximum refresh rate:144 Hz
Display number of colours:1.073 billion colours
Adobe RGB coverage:100%
Display diagonal:81.3 cm (32")
Viewing angle, horizontal:178°
Screen shape:Flat
Touchscreen:No
Response time:1 ms
Display brightness (peak):600 cd/m²
HD type:4K Ultra HD
Native aspect ratio:16:9
RGB colour space:DCI-P3
VESA mounting:Yes
Tilt angle range:-5 - 20°
Swivelling:Yes
Panel mounting interface:100 x 100 mm