











Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: FIRMENMAS0073
- Тегло: 0.16kg
- SKU: FIRMENMAS0073
27.54€ (53.86лв.)
без ДДС: 22.95€ (44.89лв.)
Етикети:
Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, FIRMENMAS0073
, Medisana
, Електроуреди
, купете Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, цена Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, оферти Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, ревю Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, промоция Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, онлайн магазин Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, поръчай Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E мнения
, Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, medisana {ucfirst}електроуреди
, оригинален Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, гаранция Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, бърза доставка Cordless TENS pain therapy device Ecomed by Medisana TT-10E
, Medisana цена
, Medisana промоция
, Medisana отстъпка
, Medisana Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Medisana FIRMENMAS0073 характеристики
, Medisana FIRMENMAS0073 спецификации
, Medisana FIRMENMAS0073 review
, Medisana FIRMENMAS0073 сравнение
, Medisana FIRMENMAS0073 отзиви
, Medisana FIRMENMAS0073 намаление
EAN: 4015588234552
MPN: 23455
Technical Specifications
| Product type | Electrostimulator |
| Number of electrodes | 2 |
| Adjustable intensity | Yes |
| Auto shut-off | Yes |
| Product colour | Grey |
| Product colour | White |
| Proper use | Back, Shoulders, Neck |
| Number of intensity levels | 10 |
| Cordless | Yes |
| Runtime | 30 min |
| Material | Technopolymer |
| Massage types | TENS |
| Oven control type | Buttons |
| Number of programs | 5 |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Battery technology | AAA Battery |
| Battery operated | Yes |
| Number of batteries | 2 |
| Electrode dimensions | 74 x 55 mm |
| Weight | 42 g |
| Height | 16.5 mm |
| Depth | 45 mm |
| Width | 57 mm |
| Weight without batteries | 20 g |
| Package type | Box |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Package contents | Electrodes x 2 |
| Package contents | AAA Battery x2 |
| Package contents | User manual |
| Built-in display | No |
| Certificates | CE |
| Easy to apply | Yes |
| Safe to use | Y |
| Ergonomic design | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Warnings | Do not use on damaged skin. |
| Warnings | Do not use in damp or wet locations. |
| Warnings | Consult a doctor before use, especially if you have implanted medical devices such as a pacemaker. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 24 x 3.2 cm
Weight: 0.16 kg



