











Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLCOLOBU0083
- Тегло: 2.00kg
- SKU: ZDLCOLOBU0083
109.97€ (215.08лв.)
без ДДС: 91.64€ (179.23лв.)
![]() |
12 x 10.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, ZDLCOLOBU0083
, Cooler Master
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, цена Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cooler master {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка Cooler Master MWE Bronze 650 V3 230V power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master цена
, Cooler Master промоция
, Cooler Master отстъпка
, Cooler Master Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 характеристики
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 спецификации
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 review
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 сравнение
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 отзиви
, Cooler Master ZDLCOLOBU0083 намаление
EAN: 4719512145227
MPN: MPE-6501-ACABW-3BEU
Technical Specifications
| Compliance certificates | UKCA |
| Compliance certificates | EAC |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | RCM |
| Compliance certificates | BIS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | China Compulsory Certification (CCC) |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Efficiency | 88% |
| Combined power (+12V) | 648 W |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Hold time | 16 ms |
| Total power | 650 W |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Power protection features | Overheating |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Combined power (+5V) | 120 W |
| Max output current (+3.3V) | 19 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Power Good signal delay range | 100 - 150 ms |
| Max output current (+5V) | 19 A |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Max output current (+12V) | 54 A |
| Combined power (+3.3V) | 120 W |
| Input current | 5 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Weight | 1.65 kg |
| Depth | 140 mm |
| Certification | ErP 2014 Lot 3 |
| Bearing technology | HDB |
| ATX version | 3.1 |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Purpose | PC/Server |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 2.05 kg |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 245 mm |
| PCI Express power cable length | 62 cm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Cabling type | Non-Modular |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Peripheral (Molex) power cable length | 550 mm |
| Peripheral (Molex) power cable length | 400 mm |
| Peripheral (Molex) power cable length | 700 mm |
| SATA power cable length | 700 |
| SATA power cable length | 400 mm |
| SATA power cable length | 550 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| Motherboard power cable length | 50 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| EPS cable length | 67 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.5 x 24.5 x 11.2 cm
Weight: 2 kg

