













Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black, White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KSLSONPS50034
- Тегло: 4.21kg
- SKU: KSLSONPS50034
702.70€ (1,374.35лв.)
без ДДС: 585.58€ (1,145.29лв.)
![]() |
12 x 66.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, KSLSONPS50034
, Sony
, TV & Електроника
, купете Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, цена Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, оферти Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, ревю Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, промоция Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, онлайн магазин Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, поръчай Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White мнения
, Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, sony {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, гаранция Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, бърза доставка Console Sony PlayStation 5 Digital Slim Edition 1TB SSD Wi-Fi Black
, White
, Sony цена
, Sony промоция
, Sony отстъпка
, Sony TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Sony KSLSONPS50034 характеристики
, Sony KSLSONPS50034 спецификации
, Sony KSLSONPS50034 review
, Sony KSLSONPS50034 сравнение
, Sony KSLSONPS50034 отзиви
, Sony KSLSONPS50034 намаление
EAN: 711719577478
Technical Specifications
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | CE |
| Weight | 2.6 kg |
| Depth | 216 mm |
| Width | 358 mm |
| Height | 80 mm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Internal memory type | GDDR6 |
| Processor cores | 8 |
| Graphics processor performance | 10.3 TFLOPS |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Graphics processor family | AMD RDNA 2 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of controllers supported (max) | 2 |
| Parental control | Yes |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor threads | 16 |
| Processor frequency | 3.5 GHz |
| Graphics processor | AMD Radeon |
| Internal memory | 16384 MB |
| Platform | PlayStation 5 |
| Processor model | AMD Ryzen Zen 2 |
| Graphics processor frequency | 2230 MHz |
| Memory bandwidth (max) | 448 GB/s |
| Ray tracing acceleration | Yes |
| Package height | 360 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package width | 429 mm |
| Package weight | 4.21 kg |
| Game controllers included | Gamepad |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Cables included | USB |
| Number of gamepads included | 1 |
| Manual | Yes |
| User guide | Yes |
| Stand included | No |
| Supported video modes | 4320p |
| Supported video modes | 2160p |
| Audio decoders | DTS |
| Audio decoders | DTS-HD |
| Audio decoders | DTS 5.1 |
| Audio decoders | DTS-HD Master Audio 5.1 |
| Audio decoders | Dolby TrueHD |
| Audio decoders | Dolby Digital 5.1 |
| Audio decoders | DTS 2.0 |
| Audio decoders | Dolby Digital Plus |
| HD type | 8K Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Internal storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Recommended gender | Boy/Girl |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 35.5 x 43 x 13 cm
Weight: 4.21 kg




