





Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black, Blue 2.5 Ah – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VP6130
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 6.50kg
326.64€ (638.85лв.)
без ДДС: 272.20€ (532.38лв.)
![]() |
12 x 30.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, VP6130
, CONCEPT
, Аксесоари за прахосмукачки
, Прахосмукачки
, купете Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, цена Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, оферти Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, ревю Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, промоция Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, онлайн магазин Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, поръчай Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah мнения
, Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah сравнение
, евтин Аксесоари за прахосмукачки
, топ Аксесоари за прахосмукачки
, най-добър Аксесоари за прахосмукачки
, нов Аксесоари за прахосмукачки
, concept {ucfirst}аксесоари за прахосмукачки
, оригинален Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, гаранция Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, бърза доставка Concept VP6130 stick vacuum/electric broom 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 480 W Black
, Blue 2.5 Ah
, CONCEPT цена
, CONCEPT промоция
, CONCEPT отстъпка
, CONCEPT Аксесоари за прахосмукачки
, аксесоари за прахосмукачки в българия
, аксесоари за прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за прахосмукачки
, магазин за Аксесоари за прахосмукачки
, топ оферти Аксесоари за прахосмукачки
, CONCEPT VP6130 характеристики
, CONCEPT VP6130 спецификации
, CONCEPT VP6130 review
, CONCEPT VP6130 сравнение
, CONCEPT VP6130 отзиви
, CONCEPT VP6130 намаление
| Product type: | 2-in-1 stick vacuum |
| Product colour: | Blue, Black |
| Dust container type: | Bagless |
| Battery capacity: | 2.5 Ah |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage: | 29.6 V |
| Power source: | Battery |
| Charging time: | 3.5 h |
| Maximum input power: | 480 W |
| Battery low indication: | Yes |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Tile, Carpet, Stair steps, Upholstery, Bare floor |
| Cleaning type: | Dry |
| Number of speeds: | 3 |
| Noise level: | 80 dB |
| Built-in display: | Yes |
| Motor protection filter: | Yes |
| HEPA class: | HEPA 13 |
| Vacuum air filtering: | HEPA |
| AC adapter included: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Upholstery nozzle included: | Yes |
| Vacuum brushes included: | Mini turbo brush |
| Dust container full indicator: | Yes |
| Variable power: | Yes |
| Ergonomic handle: | Yes |







