





Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: x085840
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 17.74kg
694.18€ (1,357.69лв.)
без ДДС: 578.48€ (1,131.41лв.)
![]() |
12 x 65.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, x085840
, IROBOT
, Прахосмукачки
, Домакински електроуреди
, купете Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, цена Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, оферти Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, ревю Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, промоция Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, онлайн магазин Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, поръчай Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840) мнения
, Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840) сравнение
, евтин Прахосмукачки
, топ Прахосмукачки
, най-добър Прахосмукачки
, нов Прахосмукачки
, irobot {ucfirst}прахосмукачки
, оригинален Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, гаранция Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, бърза доставка Cleaning robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
, IROBOT цена
, IROBOT промоция
, IROBOT отстъпка
, IROBOT Прахосмукачки
, прахосмукачки в българия
, прахосмукачки techmag
, онлайн поръчка Прахосмукачки
, магазин за Прахосмукачки
, топ оферти Прахосмукачки
, IROBOT x085840 характеристики
, IROBOT x085840 спецификации
, IROBOT x085840 review
, IROBOT x085840 сравнение
, IROBOT x085840 отзиви
, IROBOT x085840 намаление
| Ergonomic design: | Yes |
| Remotely operated: | Yes |
| Wheels: | Yes |
| Easy to apply: | Yes |
| Dust container type: | Bag in the charging station |
| Product colour: | Black |
| Filter type: | AeroForce |
| Easy to clean: | Yes |
| Dust container full indicator: | Yes |
| Shape: | Round |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| Number of wheels: | 3 wheel(s) |
| Strainer: | Yes |
| Safe to use: | Y |
| Mop included: | Yes |
| Supported applications: | iRobot HOME |
| Mobile app support: | Yes |
| Battery technology: | Refrigeración inteligente |
| Width: | 338 mm |
| Height: | 87 mm |
| Depth: | 339 mm |
| Base station dimensions (W x D x H): | 510 x 401 x 446 mm |
| Base station weight: | 10.4 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| SMART technology: | Yes |
| Number of brushes: | 3 |
| Floor surfaces supported: | Carpet, Hard floor, Wood, Tiles, Parquet, Laminate, Linoleum |
| Brush type: | Main brush and side brush |
| Integrated sensors: | Height, Obstacles |
| Automatic base station return: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Base station functions: | Charging, Cleaning |
| Navigation type: | Visual Simultaneous Localization and Mapping (vSLAM), Imprint Smart Maps |
| Stairs detection: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Wet mopping: | Yes |
| Obstacle detection: | Yes |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Package type: | Box |
| Quantity inner carton: | 1 pc(s) |
| Package dimensions (W x D x H): | 445 x 427 x 495 mm |
| Package contents: | Charging and cleaning station, Mop attachment, User manual, Side brush, Filter, Dust bag, Robot, Power cord |
| Warnings: | Keep the product in a dry place, away from children., Do not leave the cleaning robot unattended while in operation., Keep the robot away from liquids and moisture to avoid damage to the unit. |








