





Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black, Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ST 3778
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.46kg
31.46€ (61.54лв.)
без ДДС: 26.22€ (51.28лв.)
Етикети:
Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, ST 3778
, Clatronic
, Тостери
, Тостери
, Грилове и Електрически скари
, купете Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, цена Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, оферти Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, ревю Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, промоция Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, онлайн магазин Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, поръчай Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel мнения
, Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel сравнение
, евтин Тостери
, топ Тостери
, най-добър Тостери
, нов Тостери
, clatronic {ucfirst}тостери
, оригинален Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, гаранция Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, бърза доставка Clatronic ST 3778 sandwich maker 750 W Black
, Stainless steel
, Clatronic цена
, Clatronic промоция
, Clatronic отстъпка
, Clatronic Тостери
, тостери в българия
, тостери techmag
, онлайн поръчка Тостери
, магазин за Тостери
, топ оферти Тостери
, Clatronic ST 3778 характеристики
, Clatronic ST 3778 спецификации
, Clatronic ST 3778 review
, Clatronic ST 3778 сравнение
, Clatronic ST 3778 отзиви
, Clatronic ST 3778 намаление
| Overheat protection: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Product colour: | Black, Stainless steel |
| Number of sandwiches: | 2 |
| Non-stick coating: | Yes |
| Rubber feet: | Yes |
| Grilling: | No |
| Waffle making: | No |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power: | 750 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Height: | 95 mm |
| Depth: | 235 mm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Width: | 235 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |








