





Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AJE-MIRA 5P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.71kg
59.72€ (116.81лв.)
без ДДС: 49.77€ (97.34лв.)
Етикети:
Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, AJE-MIRA 5P
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, цена Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, оферти Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, ревю Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, промоция Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, онлайн магазин Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, поръчай Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room мнения
, Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, гаранция Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, бърза доставка Classic chandelier pendant ceiling lamp Activejet MIRA Chrome 5xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-MIRA 5P характеристики
, Activejet AJE-MIRA 5P спецификации
, Activejet AJE-MIRA 5P review
, Activejet AJE-MIRA 5P сравнение
, Activejet AJE-MIRA 5P отзиви
, Activejet AJE-MIRA 5P намаление
| Lamp family code: | MIRA |
| Wall mountable: | No |
| Mounting type: | Surfaced |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Product colour: | Silver |
| Housing material: | Metal |
| Glass colour: | White |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Shape: | Round |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Lighting style: | Classical |
| Suitable location: | Hallway, Bedroom, Universal, Living room |
| AC input voltage: | 230 V |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Lampshade dimensions: | 11,5 x 10 x 11,5 cm |
| Weight: | 1.98 kg |
| Depth: | 475 mm |
| Width: | 475 mm |
| Height: | 340 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Number of light sources: | 5 |
| Dimmable: | No |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Number of bulbs: | 5 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |





