
Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: IRMA 5P Patyna
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.40kg
52.75€ (103.17лв.)
без ДДС: 43.96€ (85.98лв.)
Етикети:
Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, IRMA 5P Patyna
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, цена Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, оферти Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, ревю Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, промоция Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, онлайн магазин Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, поръчай Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room мнения
, Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, гаранция Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, бърза доставка Classic ceiling chandelier pendant lamp Activejet IRMA Patina 5xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet IRMA 5P Patyna характеристики
, Activejet IRMA 5P Patyna спецификации
, Activejet IRMA 5P Patyna review
, Activejet IRMA 5P Patyna сравнение
, Activejet IRMA 5P Patyna отзиви
, Activejet IRMA 5P Patyna намаление
| Suitable for outdoor use: | No |
| Glass colour: | White |
| Wall mountable: | No |
| Housing material: | Metal |
| Lighting style: | Modern |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable location: | Universal, Bedroom, Living room |
| Mounting type: | Surfaced |
| Shape: | Round |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| AC input voltage: | 230 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power source type: | AC |
| Weight: | 1.6 kg |
| Depth: | 460 mm |
| Width: | 509 mm |
| Height: | 280 mm |
| Lampshade dimensions: | 13 x 10 x 9,5 cm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Number of light sources: | 5 |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Number of bulbs: | 5 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |





