

















Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLCHFZEW0003
- Тегло: 2.05kg
- SKU: CHLCHFZEW0003
86.34€ (168.87лв.)
без ДДС: 71.95€ (140.72лв.)
![]() |
12 x 8.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, CHLCHFZEW0003
, Chieftec
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, цена Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, оферти Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, ревю Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, промоция Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, онлайн магазин Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, поръчай Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White мнения
, Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, chieftec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, гаранция Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, бърза доставка Chieftec ICEBERG 240-RGB-W Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm White
, Chieftec цена
, Chieftec промоция
, Chieftec отстъпка
, Chieftec Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Chieftec CHLCHFZEW0003 характеристики
, Chieftec CHLCHFZEW0003 спецификации
, Chieftec CHLCHFZEW0003 review
, Chieftec CHLCHFZEW0003 сравнение
, Chieftec CHLCHFZEW0003 отзиви
, Chieftec CHLCHFZEW0003 намаление
EAN: 753263079022
MPN: CLC-240-RGB-W
Technical Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Aluminium |
| Material | Cooper |
| Product colour | White |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Illumination LED | Yes |
| Fan connector | 3-pin + 4-pin |
| Water block material | Copper/Plastic |
| Illumination colour | Multi |
| Radiator material | Aluminum |
| Pump current | 200 mA |
| Pump voltage | 12 V |
| Fan current | 0.21 A |
| Package weight | 2.4 kg |
| Weight | 1.73 kg |
| Fan 2 dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waterblock width | 8.29 cm |
| Waterblock depth | 7.32 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Tube length | 40 cm |
| Waterblock height | 5.07 cm |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator width | 27.2 cm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3) |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) |
| Supported processor sockets | Socket FM1 |
| Supported processor sockets | Socket AM4 |
| Supported processor sockets | LGA 1156 (Socket H) |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Supported processor sockets | LGA 1155 (Socket H2) |
| Supported processor sockets | Socket AM3 |
| Supported processor sockets | Socket AM2 |
| Supported processor sockets | LGA 1151 (Socket H4) |
| Supported processor sockets | Socket AM2+ |
| Supported processor sockets | Intel LGA1851 |
| Supported processor sockets | Socket AM3+ |
| Supported processor sockets | Socket FM2+ |
| Supported processor sockets | Socket FM2 |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Maximum airflow | 64.72 cfm |
| Noise level (high speed) | 34.7 dB |
| Suitable location | Computer case |
| Pump connector | 4-pin |
| Fan speed (max) | 2200 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Pump motor speed (max) | 2700 RPM |
| Pump motor speed (min) | 1800 RPM |
| Fan static pressure | 3.06 mmH2O |
| Package type | Box |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23 x 35.5 x 15.5 cm
Weight: 2.05 kg

