


-33 %



Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 150909-1257
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.65kg
46.57€ (91.09лв.)
69.85€ (136.62лв.)
без ДДС: 38.81€ (75.91лв.)
Етикети:
Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, 150909-1257
, Аксесоари за пренос на багаж
, Спорт & Свободно време
, купете Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, цена Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, оферти Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, ревю Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, промоция Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, онлайн магазин Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, поръчай Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest мнения
, Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest сравнение
, евтин Аксесоари за пренос на багаж
, топ Аксесоари за пренос на багаж
, най-добър Аксесоари за пренос на багаж
, нов Аксесоари за пренос на багаж
, {ucfirst}аксесоари за пренос на багаж
, оригинален Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, гаранция Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, бърза доставка Carry-on backpack American Tourister Take2Cabin MS for Wizz Air - dark forest
, цена
, промоция
, отстъпка
, Аксесоари за пренос на багаж
, аксесоари за пренос на багаж в българия
, аксесоари за пренос на багаж techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за пренос на багаж
, магазин за Аксесоари за пренос на багаж
, топ оферти Аксесоари за пренос на багаж
, 150909-1257 характеристики
, 150909-1257 спецификации
, 150909-1257 review
, 150909-1257 сравнение
, 150909-1257 отзиви
, 150909-1257 намаление
| Made with recycled materials: | Yes |
| Front pocket: | Yes |
| Internal organiser: | Yes |
| Colour name: | Dark Forest |
| Interior pockets: | Tablet pocket, Laptop pocket 15.6" |
| Zipper closure: | Yes |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Gender: | Unisex |
| Activity: | Travel |
| Handrails: | Top and side |
| Material: | 100% Recyclex Fabric Technology |
| Product main colour: | Green |
| Substance: | Soft |
| Smart Sleeve Befestigung: | Yes |
| Backpack straps: | Ergonomic backpack straps |
| Cross straps: | Yes |
| Size (S/M/L): | S/M |
| Cabin suitcase: | Yes |
| Product type: | Backpack |
| Bottle holder: | Yes |
| Width: | 300 mm |
| Interior capacity: | 26,5 l |
| Height: | 400 mm |
| Depth: | 200 mm |
| Weight: | 600 g |





