





Carbon monoxide detector Kidde K5CO White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: K5CO
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.21kg
34.44€ (67.36лв.)
без ДДС: 28.70€ (56.13лв.)
Етикети:
Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, K5CO
, Kidde
, Алармени системи
, Системи за сигурност
, купете Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, цена Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, оферти Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, ревю Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, промоция Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, онлайн магазин Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, поръчай Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, Carbon monoxide detector Kidde K5CO White мнения
, Carbon monoxide detector Kidde K5CO White сравнение
, евтин Алармени системи
, топ Алармени системи
, най-добър Алармени системи
, нов Алармени системи
, kidde {ucfirst}алармени системи
, оригинален Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, гаранция Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, бърза доставка Carbon monoxide detector Kidde K5CO White
, Kidde цена
, Kidde промоция
, Kidde отстъпка
, Kidde Алармени системи
, алармени системи в българия
, алармени системи techmag
, онлайн поръчка Алармени системи
, магазин за Алармени системи
, топ оферти Алармени системи
, Kidde K5CO характеристики
, Kidde K5CO спецификации
, Kidde K5CO review
, Kidde K5CO сравнение
, Kidde K5CO отзиви
, Kidde K5CO намаление
| Signalling : | Light and sound |
| LCD display: | No |
| Optical sensor: | Yes |
| Reset function: | Yes |
| Easy to install: | Yes |
| Placement supported: | Horizontal/Vertical |
| Quantity: | 1 |
| Light alarm: | Yes |
| Material: | ABS |
| Mounting type: | Ceiling/Wall/Desk |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Product colour: | White |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Volume: | 85 dB |
| Best uses: | Home |
| LED indicators: | Yes |
| Number of batteries: | 2 |
| Battery voltage: | 1.5 V |
| Battery technology: | AA battery |
| Built-in battery: | No |
| Faucet included: | Y |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 45 °C |
| Depth: | 39 mm |
| Height: | 73 mm |
| Weight: | 162 g |
| Width: | 127 mm |







