





Car radio Blow AVH CLASSIC – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 78-287#
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.49kg
34.58€ (67.64лв.)
без ДДС: 28.82€ (56.37лв.)
Етикети:
Car radio Blow AVH CLASSIC
, 78-287#
, BLOW
, Аудио плеъри
, CD
, Тонколони & Усилватели
, купете Car radio Blow AVH CLASSIC
, цена Car radio Blow AVH CLASSIC
, оферти Car radio Blow AVH CLASSIC
, ревю Car radio Blow AVH CLASSIC
, промоция Car radio Blow AVH CLASSIC
, онлайн магазин Car radio Blow AVH CLASSIC
, поръчай Car radio Blow AVH CLASSIC
, Car radio Blow AVH CLASSIC мнения
, Car radio Blow AVH CLASSIC сравнение
, евтин Аудио плеъри
, топ Аудио плеъри
, най-добър Аудио плеъри
, нов Аудио плеъри
, blow {ucfirst}аудио плеъри
, оригинален Car radio Blow AVH CLASSIC
, гаранция Car radio Blow AVH CLASSIC
, бърза доставка Car radio Blow AVH CLASSIC
, BLOW цена
, BLOW промоция
, BLOW отстъпка
, BLOW Аудио плеъри
, аудио плеъри в българия
, аудио плеъри techmag
, онлайн поръчка Аудио плеъри
, магазин за Аудио плеъри
, топ оферти Аудио плеъри
, BLOW 78-287# характеристики
, BLOW 78-287# спецификации
, BLOW 78-287# review
, BLOW 78-287# сравнение
, BLOW 78-287# отзиви
, BLOW 78-287# намаление
| Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 50 dB |
| Integrated clock: | Yes |
| Audio output channels: | 4.0 channels |
| High pass filter: | No |
| Channel separation: | 35 dB |
| Product colour: | Black |
| Maximum power per channel: | 60 W |
| Built-in microphone: | Yes |
| Output power: | 240 W |
| Impedance: | 8 Ω |
| Ready for iPod: | No |
| Volume control: | Rotary |
| Disc types supported: | No |
| Dimmer: | No |
| DC input voltage: | 12 V |
| Remote control included: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Display number of lines: | 1 lines |
| Display type: | LCD |
| Detachable display: | No |
| Built-in display: | Yes |
| MP3 playback: | Yes |
| CD-RW playback: | No |
| USB direct playback: | Yes |
| CD-R playback: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| USB ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5mm |
| AUX in: | Yes |
| Radio Data System (RDS): | N |
| Supported radio bands: | FM |
| FM band range: | 87.5 - 108 MHz |





