





Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CBW 27D1E-S
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 67.50kg
800.40€ (1,565.45лв.)
без ДДС: 667.00€ (1,304.54лв.)
![]() |
12 x 75.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, CBW 27D1E-S
, Candy
, Перални за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, цена Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, оферти Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, ревю Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, промоция Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, онлайн магазин Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, поръчай Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White мнения
, Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White сравнение
, евтин Перални за вграждане
, топ Перални за вграждане
, най-добър Перални за вграждане
, нов Перални за вграждане
, candy {ucfirst}перални за вграждане
, оригинален Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, гаранция Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, бърза доставка Candy Smart CBW 27D1E-S washing machine Front-load 7 kg 1200 RPM White
, Candy цена
, Candy промоция
, Candy отстъпка
, Candy Перални за вграждане
, перални за вграждане в българия
, перални за вграждане techmag
, онлайн поръчка Перални за вграждане
, магазин за Перални за вграждане
, топ оферти Перални за вграждане
, Candy CBW 27D1E-S характеристики
, Candy CBW 27D1E-S спецификации
, Candy CBW 27D1E-S review
, Candy CBW 27D1E-S сравнение
, Candy CBW 27D1E-S отзиви
, Candy CBW 27D1E-S намаление
| Appliance placement: | Built-in |
| Inverter technology: | No |
| Drum volume: | 58 L |
| Built-in display: | Yes |
| Viewing window: | Yes |
| Illumination colour: | Red |
| Loading type: | Front-load |
| Control type: | Rotary, Touch |
| Drum material: | Stainless steel |
| Product colour: | White |
| Door colour: | White |
| Door hinge: | Left |
| Display illumination: | Yes |
| Tub material: | Plastic |
| Display type: | LED |
| Water fill: | Cold |
| Energy consumption per 100 cycles: | 69 kWh |
| Energy efficiency class: | D |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power plug type: | Type F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Water consumption per cycle: | 41 L |
| Height: | 820 mm |
| Width: | 600 mm |
| Weight: | 65.5 kg |
| Installation compartment width: | 60 cm |
| Installation compartment depth: | 60 cm |
| Installation compartment height: | 83 cm |
| Depth: | 530 mm |
| Washing programs: | Cotton, Synthetics, Cottons 20°C |
| Noise emission class: | B |
| Load balancing system: | Yes |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Adjustable spin speed: | Yes |
| Adjustable temperature: | Yes |
| Noise level (wash): | 56 dB |
| AquaStop function: | Yes |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Number of washing programs: | 16 |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Delay start (max): | 24 h |
| Timer: | Yes |
| Overflow protection: | Yes |
| Spin-drying class: | B |
| Foam control system: | Yes |
| Wi-Fi controlled: | No |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Add garment (pause) function: | No |
| Delayed start timer: | Yes |
| Cycle time (max): | 208 min |
| Package weight: | 67.5 kg |
| Package height: | 875 mm |
| Package depth: | 570 mm |
| Package width: | 650 mm |
| Buzzer: | Yes |
| LED program stage indicator: | Yes |
| Adjustable feet: | Yes |
| Remaining time indication: | Yes |
| On/off button: | Yes |
| Repairability index: | 8.1 |






