





Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CP 6E51LS
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 26.00kg
361.86€ (707.74лв.)
без ДДС: 301.55€ (589.78лв.)
![]() |
12 x 34.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, CP 6E51LS
, Candy
, Съдомиялни машини
, Домакински електроуреди
, купете Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, цена Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, оферти Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, ревю Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, промоция Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, онлайн магазин Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, поръчай Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E мнения
, Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E сравнение
, евтин Съдомиялни машини
, топ Съдомиялни машини
, най-добър Съдомиялни машини
, нов Съдомиялни машини
, candy {ucfirst}съдомиялни машини
, оригинален Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, гаранция Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, бърза доставка Candy RapidÓ CP 6E51LS Freestanding 6 place settings E
, Candy цена
, Candy промоция
, Candy отстъпка
, Candy Съдомиялни машини
, съдомиялни машини в българия
, съдомиялни машини techmag
, онлайн поръчка Съдомиялни машини
, магазин за Съдомиялни машини
, топ оферти Съдомиялни машини
, Candy CP 6E51LS характеристики
, Candy CP 6E51LS спецификации
, Candy CP 6E51LS review
, Candy CP 6E51LS сравнение
, Candy CP 6E51LS отзиви
, Candy CP 6E51LS намаление
| Lower basket safety stop: | Yes |
| Lower basket rack: | Fixed |
| Control type: | Touch |
| Door hinge: | Standard |
| Door colour: | Stainless steel |
| Number of baskets: | 1 basket(s) |
| Custom panel-ready: | No |
| Built-in display: | No |
| Cutlery compartment type: | Basket |
| Control panel colour: | Black |
| Upper basket adjustable height: | No |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Product size: | Slimline (45 cm) |
| Energy efficiency class: | E |
| Power plug type: | Type F |
| Energy consumption per 100 cycles: | 55 kWh |
| Water consumption per cycle: | 6.5 L |
| Energy consumption per cycle: | 0.55 kWh |
| Current: | 10 A |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Weight: | 24 kg |
| Height: | 443 mm |
| Depth: | 501 mm |
| Height under worktop: | 44.3 cm |
| Width: | 550 mm |
| Built-in smart sensors: | No |
| Automatic programs: | No |
| Maximum hot water supply temperature: | 60 °C |
| Dishwashing programs: | Glass/Delicate, Quick, Eco, Intensive, Universal |
| Number of washing programs: | 8 |
| AquaSensor function: | No |
| Number of place settings: | 6 place settings |
| Cycle time (quick washing program): | 35 min |
| Automatic load recognition: | No |
| Half-load: | Yes |
| Cycle time: | 212 min |
| Noise level: | 51 dB |
| Noise emission class: | D |
| AquaStop function: | No |
| Drying system: | Condensation |
| Delay start (max): | 9 h |
| Delayed start timer: | Yes |
| Package width: | 596 mm |
| Package weight: | 25.7 kg |
| Package height: | 580 mm |
| Package depth: | 580 mm |
| Remaining time indication: | No |
| Self-cleaning filter: | No |
| Ready indicator: | Yes |
| Automatic door opening: | No |
| Rinse aid indicator: | Yes |
| Adjustable feet: | No |
| LED program stage indicator: | Yes |
| Dosage assistant: | No |
| Buzzer: | Yes |
| Salt indicator: | Yes |
| Floor indicator light: | No |
| Warranty period: | 2 year(s) |






