





Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black, Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CR 1265
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.68kg
27.56€ (53.91лв.)
без ДДС: 22.97€ (44.93лв.)
Етикети:
Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, CR 1265
, Adler
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, цена Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, оферти Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, ревю Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, промоция Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, онлайн магазин Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, поръчай Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green мнения
, Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, adler {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, гаранция Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, бърза доставка Camry Premium CR 1265 electric kettle 0.5 L 750 W Black
, Green
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Adler CR 1265 характеристики
, Adler CR 1265 спецификации
, Adler CR 1265 review
, Adler CR 1265 сравнение
, Adler CR 1265 отзиви
, Adler CR 1265 намаление
| Water level indicator: | No |
| Product colour: | Black, Green |
| Water tank capacity: | 0.5 L |
| Control type: | Buttons |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power: | 750 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Weight: | 525 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| Manual: | Yes |
| Package width: | 140 mm |
| Package height: | 200 mm |
| Package depth: | 125 mm |
| Cordless: | No |
| Hinged lid: | Yes |
| Lockable lid: | Yes |
| Lid opening type: | Button |
| Auto power off: | Yes |
| Illuminated on/off switch: | Yes |





