


-33 %



Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CR 2268
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.24kg
24.23€ (47.39лв.)
36.34€ (71.07лв.)
без ДДС: 20.19€ (39.49лв.)
Етикети:
Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, CR 2268
, Adler
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, цена Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, оферти Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, ревю Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, промоция Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, онлайн магазин Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, поръчай Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue мнения
, Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, adler {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, гаранция Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, бърза доставка Camry CR 2268 Hair dryer 1800W Blue
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Adler CR 2268 характеристики
, Adler CR 2268 спецификации
, Adler CR 2268 review
, Adler CR 2268 сравнение
, Adler CR 2268 отзиви
, Adler CR 2268 намаление
| Product colour: | Gold, Blue, Black |
| Hangable: | Yes |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Control type: | Buttons |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Cable length: | 1.8 m |
| Plug connector type: | Type C (Europlug) |
| Power: | 1800 W |
| Power management: | 220-240V~ 50Hz |
| Weight: | 0.59 g |
| Depth (imperial): | 8 cm |
| Width (cm) outer carton: | 32 cm |
| Height (cm) outer carton: | 25 cm |
| Number of speeds: | 2 |
| Number of temperature settings: | 2 |
| Concentrator nozzle: | Yes |
| Pouch: | Yes |
| Diffuser nozzle: | Yes |





