


-39 %



CAMRY CR 1300 electric kettle – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CR 1300
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.27kg
20.64€ (40.37лв.)
33.71€ (65.93лв.)
без ДДС: 17.20€ (33.64лв.)
Етикети:
CAMRY CR 1300 electric kettle
, CR 1300
, Adler
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете CAMRY CR 1300 electric kettle
, цена CAMRY CR 1300 electric kettle
, оферти CAMRY CR 1300 electric kettle
, ревю CAMRY CR 1300 electric kettle
, промоция CAMRY CR 1300 electric kettle
, онлайн магазин CAMRY CR 1300 electric kettle
, поръчай CAMRY CR 1300 electric kettle
, CAMRY CR 1300 electric kettle мнения
, CAMRY CR 1300 electric kettle сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, adler {ucfirst}електрически чайници
, оригинален CAMRY CR 1300 electric kettle
, гаранция CAMRY CR 1300 electric kettle
, бърза доставка CAMRY CR 1300 electric kettle
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Adler CR 1300 характеристики
, Adler CR 1300 спецификации
, Adler CR 1300 review
, Adler CR 1300 сравнение
, Adler CR 1300 отзиви
, Adler CR 1300 намаление
| Boil-dry protection: | Yes |
| Water level indicator: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Stainless steel, Glass |
| On/off switch: | Yes |
| Heating element material: | Steel |
| Control type: | Buttons, Lever |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2200 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source: | AC |
| Rated power: | 1850 W |
| Weight: | 1.03 kg |
| Cord length: | 0.65 m |
| Depth: | 155 mm |
| Height: | 240 mm |
| Width: | 215 mm |
| Indication light: | Yes |
| Illumination LED: | Yes |
| 360° rotational base: | Yes |
| Cordless: | No |
| Strainer: | Yes |
| Cord storage: | Yes |





