

















CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
- Наличност: Изчерпан
- Модел: URPADLZGR0003
- Тегло: 0.15kg
- SKU: URPADLZGR0003
18.32€ (35.84лв.)
без ДДС: 15.27€ (29.87лв.)
Етикети:
CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, URPADLZGR0003
, Adler
, Офис
, Дом & Градина
, купете CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, цена CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, оферти CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, ревю CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, промоция CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, онлайн магазин CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, поръчай CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock мнения
, CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, adler {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, гаранция CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, бърза доставка CAMRY CR 1150b LED Alarm Clock
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Adler URPADLZGR0003 характеристики
, Adler URPADLZGR0003 спецификации
, Adler URPADLZGR0003 review
, Adler URPADLZGR0003 сравнение
, Adler URPADLZGR0003 отзиви
, Adler URPADLZGR0003 намаление
EAN: 5903887807951
MPN: CR 1150b
Technical Specifications
| Actual temperature display | Yes |
| Product colour | Black |
| Coloration | Monotone |
| Alarm function | Yes |
| Clock function | Yes |
| Power source type | Batteries, USB |
| Width | 83 mm |
| Depth | 35 mm |
| Height | 83 mm |
| USB cable | Y |
| Display illumination | Yes |
| Display type | LED |
| Built-in display | Yes |
| Number of batteries | 3 |
| Compatible battery sizes | AAA |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture. |
| Warnings | Do not dismantle the clock case. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 5.5 x 9.5 cm
Weight: 0.15 kg
