
CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCSTKAS0007
- Тегло: 12.15kg
68.53€ (134.04лв.)
без ДДС: 57.11€ (111.70лв.)
Етикети:
CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, DLPCSTKAS0007
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, цена CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, оферти CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, ревю CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, промоция CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, поръчай CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg мнения
, CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, гаранция CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALISTA Mini Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPCSTKAS0007 характеристики
, DLPCSTKAS0007 спецификации
, DLPCSTKAS0007 review
, DLPCSTKAS0007 сравнение
, DLPCSTKAS0007 отзиви
, DLPCSTKAS0007 намаление
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Mini 2.5 - 5 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Product category : | Dry food |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Category: | For dog |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | General health |
| Dosage form: | Solid |
| Soy free: | No data available |
| Dog breed: | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Package type: | Sack |
| Gluten free: | No |
| Weight: | 12 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Adult |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Protein: | 26% |
| Crude fibres: | 3% |
| Fat content: | 14% |
| Crude ash: | 8% |





