
CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCSTKAS0001
- Тегло: 12.05kg
68.48€ (133.94лв.)
без ДДС: 57.07€ (111.62лв.)
Етикети:
CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, DLPCSTKAS0001
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, цена CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, оферти CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, ревю CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, промоция CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, поръчай CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg мнения
, CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, гаранция CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALISTA Adult Lamb - dry dog food - 12kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPCSTKAS0001 характеристики
, DLPCSTKAS0001 спецификации
, DLPCSTKAS0001 review
, DLPCSTKAS0001 сравнение
, DLPCSTKAS0001 отзиви
, DLPCSTKAS0001 намаление
| Product category : | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight: | 12 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Sugar free: | No data available |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Soy free: | No data available |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 8% |
| Moisture content: | 9% |
| Protein: | 23% |
| Fat content: | 11% |





