



CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0005
- Тегло: 12.05kg
- SKU: DLPCIBKAS0005
60.56€ (118.45лв.)
без ДДС: 50.47€ (98.71лв.)
Етикети:
CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, DLPCIBKAS0005
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, цена CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, оферти CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, ревю CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, промоция CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, поръчай CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg мнения
, CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, гаранция CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALIBRA Premium Line Adult Chicken - dry dog food - 12kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0005 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0005 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0005 review
, Calibra DLPCIBKAS0005 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0005 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0005 намаление
EAN: 8594062088844
Technical Specifications
| Dosage form | Solid |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Additional features | Supporting immunity |
| Additional features | Digestive support |
| Sugar free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Soy free | Yes |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Main flavor | Chicken |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Package type | Sack |
| Series | CALIBRA Premium Line |
| Gluten free | No |
| Age of the pet | Adult |
| Product category | Dry food |
| Weight | 12 kg |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 6.8% |
| Fat content | 13% |
| Moisture content | 9% |
| Crude fibres | 2.5% |
| Protein | 24% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 34 x 56 cm
Weight: 12.05 kg
