
CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPCIBKAS0007
- Тегло: 6.00kg
47.96€ (93.81лв.)
без ДДС: 39.97€ (78.17лв.)
Етикети:
CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, DLPCIBKAS0007
, Calibra
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, цена CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, оферти CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, ревю CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, промоция CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, онлайн магазин CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, поръчай CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg мнения
, CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, calibra {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, гаранция CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, бърза доставка CALIBRA Life Adult Small Breed Lamb - dry dog food - 6kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Calibra DLPCIBKAS0007 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0007 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0007 review
, Calibra DLPCIBKAS0007 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0007 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0007 намаление
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Digestive support, Gluten-free |
| Series : | CALIBRA Life |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Main flavor: | Lamb |
| Sugar free: | Yes |
| Weight: | 6 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Fat content: | 17% |
| Crude ash: | 7% |
| Protein: | 27% |
| Moisture content: | 9% |
| Crude fibres: | 2.5% |





