



CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPCIBKAS0042
- Тегло: 12.15kg
- SKU: DLPCIBKAS0042
83.03€ (162.39лв.)
без ДДС: 69.19€ (135.32лв.)
![]() |
12 x 7.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, DLPCIBKAS0042
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, цена CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, оферти CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, ревю CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, промоция CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, поръчай CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg мнения
, CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, гаранция CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALIBRA Life Adult Large Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0042 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0042 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0042 review
, Calibra DLPCIBKAS0042 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0042 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0042 намаление
EAN: 8595706701235
Technical Specifications
| Pet specific needs | No specific needs |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| No artificial colours | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Package type | Sack |
| Sugar free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Weight | 12 kg |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Additional features | Gluten-free |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Main flavor | Beef |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Age of the pet | Adult |
| Product category | Dry food |
| Series | CALIBRA Life |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Protein | 25% |
| Crude ash | 5.2% |
| Fat content | 14% |
| Crude fibres | 2.8% |
| Moisture content | 9% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 37 x 57 cm
Weight: 12.15 kg

