
CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0014
- Тегло: 12.34kg
64.27€ (125.71лв.)
без ДДС: 53.56€ (104.75лв.)
Етикети:
CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, DLPCIBKAS0014
, Calibra
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, цена CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, оферти CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, ревю CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, промоция CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, поръчай CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg мнения
, CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, calibra {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, гаранция CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALIBRA Dog Premium Adult Large chicken - dry dog food - 12kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Calibra DLPCIBKAS0014 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0014 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0014 review
, Calibra DLPCIBKAS0014 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0014 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0014 намаление
| Sugar free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Weight: | 12 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| No artificial colours: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Gluten-free, Grain-free |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | CALIBRA Premium Line |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Fat content: | 14% |
| Protein: | 25% |
| Crude fibres: | 2.6% |
| Crude ash: | 7.1% |
| Moisture content: | 9% |





