



CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1,5kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0026
- Тегло: 1.54kg
- SKU: DLPCIBKAS0026
21.96€ (42.95лв.)
без ДДС: 18.30€ (35.79лв.)
Етикети:
CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPCIBKAS0026
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, цена CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb - dry dog food - 1
, 5kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0026 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0026 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0026 review
, Calibra DLPCIBKAS0026 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0026 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0026 намаление
EAN: 8594062086673
Technical Specifications
| Veterinary classification | Complete feed |
| Pet specific needs | Maintaining vitality |
| Pet specific needs | Vitality |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Package type | Sack |
| Gluten free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 1.5 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Additional features | General health |
| Additional features | Monoprotein |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | For seniors |
| Category | For dog |
| Main flavor | Lamb |
| Series | CALIBRA Life |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category | Dry food |
| Age of the pet | Senior |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Fat content | 14% |
| Protein | 24% |
| Moisture content | 9% |
| Crude ash | 6.5% |
| Crude fibres | 2.8% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 33.3 x 23.4 x 8 cm
Weight: 1.544 kg
