



CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2,5kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0018
- Тегло: 2.60kg
- SKU: DLPCIBKAS0018
29.09€ (56.89лв.)
без ДДС: 24.24€ (47.41лв.)
Етикети:
CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, DLPCIBKAS0018
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, цена CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, оферти CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, ревю CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, промоция CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, онлайн магазин CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, поръчай CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg мнения
, CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, гаранция CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, бърза доставка CALIBRA Dog Life Junior Small&Medium Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0018 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0018 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0018 review
, Calibra DLPCIBKAS0018 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0018 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0018 намаление
EAN: 8594062086499
Technical Specifications
| No artificial colours | Yes |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Age of the pet | Junior |
| Main flavor | Lamb |
| Category | For dog |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Product category | Dry food |
| Series | CALIBRA Life |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Pet specific needs | Growth period |
| Dog breed | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 2.5 kg |
| Sugar free | Yes |
| Package type | Sack |
| Soy free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 7.8% |
| Fat content | 18% |
| Moisture content | 9% |
| Crude fibres | 2.5% |
| Protein | 28% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 22.5 x 33 cm
Weight: 2.6 kg
