



CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2,5kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0020
- Тегло: 2.60kg
- SKU: DLPCIBKAS0020
24.54€ (48.00лв.)
без ДДС: 20.45€ (40.00лв.)
Етикети:
CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, DLPCIBKAS0020
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, цена CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, оферти CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, ревю CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, промоция CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, онлайн магазин CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, поръчай CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg мнения
, CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, гаранция CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, бърза доставка CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Lamb - dry dog food - 2
, 5kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0020 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0020 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0020 review
, Calibra DLPCIBKAS0020 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0020 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0020 намаление
EAN: 8594062086536
Technical Specifications
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | General health |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Dosage form | Solid |
| Main flavor | Lamb |
| No artificial colours | Yes |
| Series | CALIBRA Life |
| Age of the pet | Adult |
| Soy free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Category | For dog |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Pet specific needs | Growth period |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Weight | 2.5 kg |
| Package type | Sack |
| Sugar free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude fibres | 3% |
| Crude ash | 5.8% |
| Fat content | 15% |
| Moisture content | 9% |
| Protein | 28% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 22 x 31.5 cm
Weight: 2.6 kg
