



CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPCIBKAS0041
- Тегло: 12.15kg
- SKU: DLPCIBKAS0041
82.55€ (161.45лв.)
без ДДС: 68.79€ (134.54лв.)
![]() |
12 x 7.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, DLPCIBKAS0041
, Calibra
, Офис
, Дом & Градина
, купете CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, цена CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, оферти CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, ревю CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, промоция CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, поръчай CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg мнения
, CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, calibra {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, гаранция CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, бърза доставка CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - dry dog food - 12kg
, Calibra цена
, Calibra промоция
, Calibra отстъпка
, Calibra Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Calibra DLPCIBKAS0041 характеристики
, Calibra DLPCIBKAS0041 спецификации
, Calibra DLPCIBKAS0041 review
, Calibra DLPCIBKAS0041 сравнение
, Calibra DLPCIBKAS0041 отзиви
, Calibra DLPCIBKAS0041 намаление
EAN: 8595706701211
Technical Specifications
| Package type | Sack |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| No artificial colours | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Age of the pet | Adult |
| Gluten free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Main flavor | Beef |
| Series | CALIBRA Life |
| Product category | Dry food |
| Weight | 12 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 6% |
| Moisture content | 9% |
| Protein | 27% |
| Fat content | 14% |
| Crude fibres | 2.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 37 x 57 cm
Weight: 12.15 kg

