











Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DVBCBTTUN0004
- Тегло: 0.46kg
- SKU: DVBCBTTUN0004
27.68€ (54.15лв.)
без ДДС: 23.07€ (45.12лв.)
Етикети:
Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, DVBCBTTUN0004
, CABLETECH
, TV & Електроника
, купете Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, цена Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, оферти Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, ревю Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, промоция Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, онлайн магазин Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, поръчай Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336 мнения
, Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336 сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, cabletech {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, гаранция Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, бърза доставка Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
, CABLETECH цена
, CABLETECH промоция
, CABLETECH отстъпка
, CABLETECH TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 характеристики
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 спецификации
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 review
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 сравнение
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 отзиви
, CABLETECH DVBCBTTUN0004 намаление
EAN: 5901890111171
MPN: URZ0336C
Technical Specifications
| Tuner type | Digital |
| Number of tuners | 1 tuner(s) |
| Product colour | Black |
| Recording | Yes |
| Frequency range | 470 - 862 MHz |
| Timeshift | Yes |
| Demodulation | 16-QAM |
| Demodulation | 64-QAM |
| Demodulation | 256-QAM |
| Demodulation | QPSK |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power consumption (typical) | 7.5 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Width | 167 mm |
| Height | 35 mm |
| Depth | 94 mm |
| Batteries included | Yes |
| Manual | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Certification | CE |
| RoHS compliance | Y |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Digital audio optical out | 1 |
| SCART ports quantity | 1 |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 1080i |
| Supported video modes | 576i |
| Supported video modes | 576p |
| Supported video modes | 720p |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Signal source | Cable |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | MPEG1 |
| Video formats supported | AVC |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | HEVC/H.265 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | PCM |
| Audio formats supported | AAC HE |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.2 x 19.5 x 17.5 cm
Weight: 0.455 kg
