







BULT Turkey - dry dog food - 3kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPBTUKAS0009
- Тегло: 3.06kg
- SKU: DLPBTUKAS0009
28.13€ (55.01лв.)
без ДДС: 23.44€ (45.84лв.)
Етикети:
BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, DLPBTUKAS0009
, Bult
, Офис
, Дом & Градина
, купете BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, цена BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, оферти BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, ревю BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, промоция BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, поръчай BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, BULT Turkey - dry dog food - 3kg мнения
, BULT Turkey - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, bult {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, гаранция BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, бърза доставка BULT Turkey - dry dog food - 3kg
, Bult цена
, Bult промоция
, Bult отстъпка
, Bult Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Bult DLPBTUKAS0009 характеристики
, Bult DLPBTUKAS0009 спецификации
, Bult DLPBTUKAS0009 review
, Bult DLPBTUKAS0009 сравнение
, Bult DLPBTUKAS0009 отзиви
, Bult DLPBTUKAS0009 намаление
EAN: 5903802470291
Technical Specifications
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Pet specific needs | Proper digestion |
| Pet specific needs | Sensitive stomach |
| Pet specific needs | Growth period |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 3 kg |
| Soy free | Yes |
| Package type | Sack |
| Sugar free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Product category | Dry food |
| No artificial colours | Yes |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Additional features | Growth period |
| Age of the pet | Adult |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Category | For dog |
| Main flavor | Turkey |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude fibres | 2.5% |
| Protein | 26% |
| Crude ash | 7.5% |
| Fat content | 16% |
| Moisture content | 9% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 29.7 x 33.6 x 12.9 cm
Weight: 3.062 kg
