





BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBTUKAM0002
- Тегло: 0.45kg
- SKU: DLPBTUKAM0002
13.85€ (27.08лв.)
без ДДС: 11.54€ (22.57лв.)
Етикети:
BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, DLPBTUKAM0002
, Bult
, Офис
, Дом & Градина
, купете BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, цена BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, оферти BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, ревю BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, промоция BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, поръчай BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g мнения
, BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, bult {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, гаранция BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка BULT Rich in lamb - Wet dog food - 400 g
, Bult цена
, Bult промоция
, Bult отстъпка
, Bult Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Bult DLPBTUKAM0002 характеристики
, Bult DLPBTUKAM0002 спецификации
, Bult DLPBTUKAM0002 review
, Bult DLPBTUKAM0002 сравнение
, Bult DLPBTUKAM0002 отзиви
, Bult DLPBTUKAM0002 намаление
EAN: 5903802472295
Technical Specifications
| Sugar free | Yes |
| Health effects | General health |
| Serving size | 400 g |
| No artificial additives | Yes |
| Dog breed | Any breed |
| No artificial colours | Yes |
| Weight | 400 g |
| Gluten free | Yes |
| Animal type(s) | Dog |
| Package type | Can |
| Soy free | Yes |
| Pet food flavor | Lamb |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Preservative free | Y |
| Pet life stage | Mature |
| Dosage form | Solid |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Suitable for | Dog |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Fat content | 7.5% |
| Protein | 12% |
| Crude fibres | 0.6% |
| Crude ash | 2.5% |
| Moisture content | 75% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.1 x 7.3 x 7.3 cm
Weight: 0.452 kg
