





















Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERBROWAK0132
- Тегло: 9.75kg
- SKU: PERBROWAK0132
317.74€ (621.44лв.)
без ДДС: 264.78€ (517.86лв.)
![]() |
12 x 30.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, PERBROWAK0132
, Brother
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, цена Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, оферти Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, ревю Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, промоция Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, поръчай Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi мнения
, Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, brother {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, гаранция Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, бърза доставка Brother DCP-T730DW Inkjet A4 6000 x 1200 DPI 27 ppm Wi-Fi
, Brother цена
, Brother промоция
, Brother отстъпка
, Brother Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Brother PERBROWAK0132 характеристики
, Brother PERBROWAK0132 спецификации
, Brother PERBROWAK0132 review
, Brother PERBROWAK0132 сравнение
, Brother PERBROWAK0132 отзиви
, Brother PERBROWAK0132 намаление
EAN: 4977766837712
MPN: DCP-T730DWYJ1
Technical Specifications
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Number of print cartridges | 4 |
| Maximum duty cycle | 2500 pages per month |
| Ink tank system | Yes |
| Duplex functions | |
| Recommended duty cycle | 50 - 1000 pages per month |
| Product colour | Black |
| Built-in display | Yes |
| Display | LCD |
| Weight | 7.9 kg |
| Height | 463 mm |
| Depth | 456 mm |
| Width | 260 mm |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Mobile printing technologies | Brother Mobile Connect |
| Mobile printing technologies | Mopria Print Service |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in processor | Yes |
| Processor frequency | 576 MHz |
| Internal memory | 128 MB |
| Package weight | 9.28 kg |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Direct printing | Yes |
| Duplex printing | Yes |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 23 ppm |
| Maximum resolution | 6000 x 1200 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 27 ppm |
| Borderless printing | Yes |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Colour printing |
| N-in-1 copy function | Yes |
| Maximum copy resolution | 1200 x 600 DPI |
| N-in-1 copy function (N=) | 2 |
| N-in-1 copy function (N=) | 4 |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Copying | Colour copying |
| Faxing | No |
| Total output capacity | 50 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Total number of input trays | 1 |
| Total input capacity | 150 sheets |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 80 sheets |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 20 sheets |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A6 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| Envelopes sizes | Com-10 |
| Envelopes sizes | Monarch |
| Envelopes sizes | DL |
| Envelopes sizes | C5 |
| Photo paper sizes (imperial) | 5x7 |
| Photo paper sizes (imperial) | 4x6 |
| Paper tray media types | Photo paper |
| Paper tray media types | Envelopes |
| Non-ISO print media sizes | Executive |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Non-ISO print media sizes | Index card |
| Paper tray media weight | 64 - 300 g/m² |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Scan to | File |
| Scan to | Image |
| Scan to | OCR |
| Scan to | |
| Optical scanning resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Scanning | Colour scanning |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46.5 x 46 x 47 cm
Weight: 9.75 kg


