















Brother DCP-T430W multifunction device
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERBROWAK0133
- Тегло: 7.40kg
- SKU: PERBROWAK0133
227.68€ (445.30лв.)
без ДДС: 189.73€ (371.08лв.)
![]() |
12 x 21.50 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Brother DCP-T430W multifunction device
, PERBROWAK0133
, Brother
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Brother DCP-T430W multifunction device
, цена Brother DCP-T430W multifunction device
, оферти Brother DCP-T430W multifunction device
, ревю Brother DCP-T430W multifunction device
, промоция Brother DCP-T430W multifunction device
, онлайн магазин Brother DCP-T430W multifunction device
, поръчай Brother DCP-T430W multifunction device
, Brother DCP-T430W multifunction device мнения
, Brother DCP-T430W multifunction device сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, brother {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Brother DCP-T430W multifunction device
, гаранция Brother DCP-T430W multifunction device
, бърза доставка Brother DCP-T430W multifunction device
, Brother цена
, Brother промоция
, Brother отстъпка
, Brother Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Brother PERBROWAK0133 характеристики
, Brother PERBROWAK0133 спецификации
, Brother PERBROWAK0133 review
, Brother PERBROWAK0133 сравнение
, Brother PERBROWAK0133 отзиви
, Brother PERBROWAK0133 намаление
EAN: 4977766837576
MPN: DCP-T430WYJ1
Technical Specifications
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Number of print cartridges | 4 |
| Control type | Buttons |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | White |
| Display | LED |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Height | 149 mm |
| Weight | 6.3 kg |
| Width | 390 mm |
| Depth | 343 mm |
| Mobile printing technologies | Brother iPrint & Scan |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Security algorithms | SSID |
| Security algorithms | SSL/TLS |
| Security algorithms | 64-bit WEP |
| Security algorithms | 128-bit WEP |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2 |
| Server operating systems supported | Windows 2000 Server |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2019 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Built-in processor | Yes |
| Internal memory | 64 MB |
| Processor frequency | 576 MHz |
| Package weight | 7.3 kg |
| Package height | 461 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Package width | 461 mm |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Manual | Yes |
| Drivers included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| USB port | Yes |
| Maximum resolution | 6000 x 1200 DPI |
| Print resolution black | 6000 x 1200 DPI |
| Duplex printing mode | Manual |
| Print resolution colour | 6000 x 1200 DPI |
| Borderless printing | Yes |
| Printing | Colour printing |
| Print technology | Inkjet |
| Maximum number of copies | 100 copies |
| Maximum copy resolution | 1200 x 1800 DPI |
| Duplex copying | No |
| Copying | Colour copying |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Faxing | No |
| Total number of input trays | 2 |
| Total output capacity | 50 sheets |
| Multi-Purpose tray input capacity | 1 sheets |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Total input capacity | 150 sheets |
| Non-ISO print media sizes | Index card |
| Non-ISO print media sizes | Folio |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Envelopes sizes | Monarch |
| Envelopes sizes | Com-10 |
| Envelopes sizes | DL |
| Envelopes sizes | C5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A6 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Photo paper sizes (imperial) | 4x6 |
| Photo paper sizes (imperial) | 5x7 |
| Photo paper sizes (imperial) | 5x8" |
| Photo paper sizes (imperial) | 3.5x5 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Borderless printing media sizes | Letter |
| Borderless printing media sizes | Index card |
| Maximum scan area | 213.9 x 295 mm |
| Duplex scanning | No |
| Output colour depth | 24 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Input colour depth | 30 bit |
| Scanning | Scannen in Mono/Farbe |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Input greyscale depth | 10 bit |
| Optical scanning resolution (colour) | 2400 x 1200 ppi |
| Scan technology | CIS |
| Optical scanning resolution (black) | 2400 x 1200 ppi |
| Maximum scan resolution | 19200 x 19200 DPI |
| Optical scanning resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Warnings | Follow local regulations for the disposal of electronic multifunctional devices. |
| Warnings | Do not dispose of used appliances and toner cartridges in the regular rubbish bin, they may contain substances harmful to the environment. |
| Warnings | Avoid contact with ink, may cause skin irritation. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 45.5 x 49.5 cm
Weight: 7.4 kg


