





Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black, Green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TWK 7506
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.32kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, TWK 7506
, BOSCH
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, цена Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, оферти Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, ревю Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, промоция Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, онлайн магазин Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, поръчай Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green мнения
, Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, bosch {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, гаранция Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, бърза доставка Bosch TWK7506 electric kettle 1.7 L 2200 W Black
, Green
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, BOSCH TWK 7506 характеристики
, BOSCH TWK 7506 спецификации
, BOSCH TWK 7506 review
, BOSCH TWK 7506 сравнение
, BOSCH TWK 7506 отзиви
, BOSCH TWK 7506 намаление
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Adjustable thermostat: | No |
| Control type: | Lever |
| Product colour: | Black, Green |
| Removable filter: | Yes |
| Water level indicator: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| Overheat protection: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Heating element material: | Stainless steel |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power source: | AC |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power: | 2200 W |
| Weight: | 1.3 kg |
| Width: | 205 mm |
| Depth: | 80 mm |
| Height: | 120 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package height: | 390 mm |
| Package depth: | 230 mm |
| Package width: | 260 mm |
| Illuminated on/off switch: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Cord length: | 0.8 m |
| Auto power off: | Yes |
| Lockable lid: | Yes |
| Lid opening type: | Button |
| 360° rotational base: | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Cordless: | Yes |
| Products per shipping (inner) case: | 2 pc(s) |
| Products per pallet: | 140 pc(s) |





