
-32 %
Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TKA 3A033
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.06kg
56.64€ (110.78лв.)
82.79€ (161.92лв.)
без ДДС: 47.20€ (92.32лв.)
Етикети:
Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, TKA 3A033
, BOSCH
, Еспресо машини
, Кухненски уреди
, купете Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, цена Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, оферти Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, ревю Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, промоция Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, онлайн магазин Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, поръчай Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L мнения
, Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L сравнение
, евтин Еспресо машини
, топ Еспресо машини
, най-добър Еспресо машини
, нов Еспресо машини
, bosch {ucfirst}еспресо машини
, оригинален Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, гаранция Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, бърза доставка Bosch TKA3A033 coffee maker Drip coffee maker 1.25 L
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Еспресо машини
, еспресо машини в българия
, еспресо машини techmag
, онлайн поръчка Еспресо машини
, магазин за Еспресо машини
, топ оферти Еспресо машини
, BOSCH TKA 3A033 характеристики
, BOSCH TKA 3A033 спецификации
, BOSCH TKA 3A033 review
, BOSCH TKA 3A033 сравнение
, BOSCH TKA 3A033 отзиви
, BOSCH TKA 3A033 намаление
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power: | 1100 W |
| Auto power off: | Yes |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Width: | 170 mm |
| Height: | 335 mm |
| Weight: | 1.63 kg |
| Depth: | 245 mm |
| Appliance placement: | Countertop |
| Anti-drip function: | Yes |
| Hotplate: | Yes |
| Water tank capacity: | 1.25 L |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Capacity in cups: | 10 cups |
| Coffee input type: | Ground coffee |
| Reservoir for brewed coffee: | Jug |
| Built-in grinder: | No |
| Package depth: | 265 mm |
| Package width: | 195 mm |
| Package height: | 370 mm |
| Package weight: | 2.06 kg |
| Visible water level: | Yes |
| Water level indicator: | Yes |
| Illuminated on/off switch: | Yes |
| Cord length: | 0.9 m |
| Cord storage: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Product colour: | Black |
| Removable water tank: | Yes |
| Coffee making: | Yes |





