



BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLSBOCZWI0029
- Тегло: 2.54kg
29.68€ (58.04лв.)
без ДДС: 24.73€ (48.37лв.)
Етикети:
BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, DLSBOCZWI0029
, BOSCH
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, цена BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, оферти BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, ревю BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, промоция BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, онлайн магазин BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, поръчай BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg мнения
, BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, bosch {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, гаранция BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, бърза доставка BOSCH Soft Maxi Water buffalo and sweet potatoes - dry dog food - 2
, 5kg
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, BOSCH DLSBOCZWI0029 характеристики
, BOSCH DLSBOCZWI0029 спецификации
, BOSCH DLSBOCZWI0029 review
, BOSCH DLSBOCZWI0029 сравнение
, BOSCH DLSBOCZWI0029 отзиви
, BOSCH DLSBOCZWI0029 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Pet specific needs: | Food alergy, Proper digestion, Sensitive stomach |
| Sugar free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Weight: | 2.5 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Main flavor: | Buffalo |
| Additional features: | Allergy, Gluten-free, Grain-free, Food hypersensitivity, Muscle building |
| Category: | For dog |
| Series : | BOSCH Soft |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Protein: | 22% |
| Moisture content: | 19% |
| Fat content: | 12% |
| Crude fibres: | 3% |
| Crude ash: | 7.8% |





