





Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PXY675DC1E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.20kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, PXY675DC1E
, BOSCH
, Котлони за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, цена Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, оферти Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, ревю Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, промоция Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, онлайн магазин Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, поръчай Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) мнения
, Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) сравнение
, евтин Котлони за вграждане
, топ Котлони за вграждане
, най-добър Котлони за вграждане
, нов Котлони за вграждане
, bosch {ucfirst}котлони за вграждане
, оригинален Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, гаранция Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, бърза доставка Bosch Serie 8 PXY675DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s)
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Котлони за вграждане
, котлони за вграждане в българия
, котлони за вграждане techmag
, онлайн поръчка Котлони за вграждане
, магазин за Котлони за вграждане
, топ оферти Котлони за вграждане
, BOSCH PXY675DC1E характеристики
, BOSCH PXY675DC1E спецификации
, BOSCH PXY675DC1E review
, BOSCH PXY675DC1E сравнение
, BOSCH PXY675DC1E отзиви
, BOSCH PXY675DC1E намаление
| Combi zone: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cooking zone 1 position: | Left rear |
| Cooking zone 1 power source: | Electric |
| Cooking zone 3 type: | Large |
| Cooking zone 4 power source: | Electric |
| Cooking zone 3 position: | Right rear |
| Cooking zone 2 type: | Large |
| Cooking zone 2 position: | Left front |
| Appliance placement: | Built-in |
| Flexible cooking zone: | Yes |
| Cooking zone 2 power: | 2200 W |
| Cooking zone 4 type: | Large |
| Cooking zone 3 power source: | Electric |
| Cooking zone 2 power source: | Electric |
| Cooking zone 4 position: | Right front |
| Number of simultaneously used cooking zones: | 4 |
| Number of electric cooking zones: | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 power: | 2200 W |
| Number of cooking zones: | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 power: | 2200 W |
| Cooking zone 3 power: | 2200 W |
| Hob type: | Zone induction hob |
| Cooking zone 1 type: | Large |
| Top surface type: | Ceramic |
| Flexible cooking zone type: | Bosch FlexPlus Zone |
| Boost flexible cooking zone 2: | 3300 \ 3700 W |
| Boost flexible cooking zone 1: | 3300 \ 3700 W |
| Cooking zone 4 boost: | 3700 W |
| Number of flexible cooking zones: | 2 zone(s) |
| Cooking zone 3 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 1 shape: | Rectangular |
| Cooking zone 2 shape: | Rectangular |
| Cooking zone 1 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 3 shape: | Rectangular |
| Cooking zone 2 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 4 shape: | Rectangular |
| Connected load (electric): | 7400 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Depth: | 606 mm |
| Width: | 527 mm |
| Height: | 51 mm |
| Weight: | 16 kg |
| Cord length: | 1.1 m |
| Number of power levels: | 17 |
| Boost function: | Yes |
| Pan detection: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Control type: | Touch |





