





Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PVS631HC1E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.88kg
466.64€ (912.68лв.)
без ДДС: 388.87€ (760.56лв.)
![]() |
12 x 44.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, PVS631HC1E
, BOSCH
, Котлони за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, цена Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, оферти Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, ревю Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, промоция Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, онлайн магазин Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, поръчай Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) мнения
, Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) сравнение
, евтин Котлони за вграждане
, топ Котлони за вграждане
, най-добър Котлони за вграждане
, нов Котлони за вграждане
, bosch {ucfirst}котлони за вграждане
, оригинален Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, гаранция Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, бърза доставка Bosch Serie 6 PVS631HC1E Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s)
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Котлони за вграждане
, котлони за вграждане в българия
, котлони за вграждане techmag
, онлайн поръчка Котлони за вграждане
, магазин за Котлони за вграждане
, топ оферти Котлони за вграждане
, BOSCH PVS631HC1E характеристики
, BOSCH PVS631HC1E спецификации
, BOSCH PVS631HC1E review
, BOSCH PVS631HC1E сравнение
, BOSCH PVS631HC1E отзиви
, BOSCH PVS631HC1E намаление
| Frame form: | Bevel |
| Number of cooking zones: | 4 zone(s) |
| Appliance placement: | Built-in |
| Cooking zone 2 diameter: | 180 mm |
| Cooking zone 3 power: | 2500 W |
| Top surface type: | Glass-ceramic |
| Cooking zone 4 power: | 1600 W |
| Product colour: | Black |
| Cooking zone 3 diameter: | 180 mm |
| Cooking zone 4 power source: | Electric |
| Cooking zone 1 power: | 2000 W |
| Cooking zone 3 power source: | Electric |
| Cooking zone 2 power: | 2500 W |
| Cooking zone 1 power source: | Electric |
| Cooking zone 2 power source: | Electric |
| Cooking zone 1 diameter: | 145 mm |
| Number of electric cooking zones: | 4 zone(s) |
| Hob width size: | 59.2 cm |
| Hob type: | Zone induction hob |
| Cooking zone 2 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 1 boost: | 3100 W |
| Cooking zone 3 boost: | 3700 W |
| Cooking zone 4 boost: | 2200 W |
| Cooking zone 4 size (W x D): | 380 x 210 mm |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Connected load (electric): | 6900 W |
| Width: | 592 mm |
| Weight: | 11.6 kg |
| Depth: | 522 mm |
| Cord length: | 1.1 m |
| Installation compartment depth (max): | 50 cm |
| Installation compartment width: | 56 cm |
| Installation compartment height: | 5.1 cm |
| Installation compartment depth (min): | 49 cm |
| Height: | 51 mm |
| Number of boosters: | 4 |
| Boost function: | Yes |
| Keep warm function: | No |
| Number of power levels: | 17 |
| Package height: | 130 mm |
| Package depth: | 608 mm |
| Package weight: | 13.9 kg |
| Package width: | 750 mm |
| Control type: | Touch |
| Control position: | Front |
| Easy to clean: | Yes |
| Bosch technologies (cooking): | Home Connect |
| Built-in hood: | No |






