





Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black, Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: HBA534ES3
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 35.00kg
557.09€ (1,089.57лв.)
без ДДС: 464.24€ (907.97лв.)
![]() |
12 x 52.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, HBA534ES3
, BOSCH
, Фурни за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, цена Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, оферти Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, ревю Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, промоция Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, онлайн магазин Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, поръчай Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel мнения
, Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel сравнение
, евтин Фурни за вграждане
, топ Фурни за вграждане
, най-добър Фурни за вграждане
, нов Фурни за вграждане
, bosch {ucfirst}фурни за вграждане
, оригинален Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, гаранция Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, бърза доставка Bosch Serie 4 HBA534ES3 oven 71 L 3400 W Black
, Stainless steel
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Фурни за вграждане
, фурни за вграждане в българия
, фурни за вграждане techmag
, онлайн поръчка Фурни за вграждане
, магазин за Фурни за вграждане
, топ оферти Фурни за вграждане
, BOSCH HBA534ES3 характеристики
, BOSCH HBA534ES3 спецификации
, BOSCH HBA534ES3 review
, BOSCH HBA534ES3 сравнение
, BOSCH HBA534ES3 отзиви
, BOSCH HBA534ES3 намаление
| Knobs colour: | Stainless steel |
| Display type: | LED |
| Control type: | Rotary |
| Door hinge: | Down |
| Product colour: | Stainless steel, Black |
| Control position: | Top right / left |
| Built-in display: | Yes |
| Cord length: | 1.2 m |
| Appliance placement: | Built-in |
| Oven door opening: | Drop down opening |
| Handle colour: | Stainless steel |
| Door material: | Glass |
| Number of grids: | 1 |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Current: | 16 A |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Energy efficiency class (old): | A+ |
| Connected load: | 3400 W |
| Energy consumption (forced convection): | 0.69 kWh |
| Energy consumption (conventional): | 0.94 kWh |
| Energy efficiency scale: | A+++ to D |
| Width: | 595 mm |
| Installation compartment height: | 59.5 cm |
| Depth: | 594 mm |
| Installation compartment width: | 56.8 cm |
| Weight: | 32.5 kg |
| Height: | 548 mm |
| Installation compartment height (min): | 58.5 cm |
| Installation compartment depth: | 55 cm |
| Installation compartment width (min): | 56 cm |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Package height: | 675 mm |
| Package weight: | 34.7 kg |
| Package width: | 660 mm |
| Package depth: | 690 mm |
| Baking tray: | Yes |
| Grill grid included: | Yes |
| Number of baking trays: | 1 |
| Child lock: | Yes |
| Easy to clean: | Yes |
| Integrated clock: | Yes |
| Clock type: | Electronic |
| Timer type: | Digital |
| Bosch technologies (cooking): | Eco Clean Direct |
| Self-cleaning: | Yes |
| Grill: | Yes |
| Fast heat: | Yes |
| Cleaning type: | Hydrolytic |
| Bottom heating: | Yes |
| Convection cooking: | Yes |
| Hot air grilling: | Yes |
| Total oven power: | 3400 W |
| Total oven(s) interior capacity: | 71 L |
| Oven type: | Electric |
| Pizza making function: | Yes |
| Reheat function: | Yes |
| Cleaning technology: | ecoClean |
| Top and bottom heating: | Yes |
| Oven thermostat range: | 50 - 275 °C |
| 3D hot air: | Yes |
| Number of cooking programs: | 7 |
| Number of ovens: | 1 |
| Full surface grill: | Yes |
| Oven net capacity: | 71 L |
| Oven size: | Medium |
| Interior light: | Yes |






