
Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black, Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BFL553MS0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 21.40kg
424.38€ (830.02лв.)
без ДДС: 353.65€ (691.68лв.)
![]() |
12 x 40.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, BFL553MS0
, BOSCH
, Микровълнови фурни за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, цена Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, оферти Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, ревю Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, промоция Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, онлайн магазин Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, поръчай Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel мнения
, Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel сравнение
, евтин Микровълнови фурни за вграждане
, топ Микровълнови фурни за вграждане
, най-добър Микровълнови фурни за вграждане
, нов Микровълнови фурни за вграждане
, bosch {ucfirst}микровълнови фурни за вграждане
, оригинален Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, гаранция Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, бърза доставка Bosch Serie 4 BFL553MS0 microwave Built-in Combination microwave 25 L 900 W Black
, Stainless steel
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Микровълнови фурни за вграждане
, микровълнови фурни за вграждане в българия
, микровълнови фурни за вграждане techmag
, онлайн поръчка Микровълнови фурни за вграждане
, магазин за Микровълнови фурни за вграждане
, топ оферти Микровълнови фурни за вграждане
, BOSCH BFL553MS0 характеристики
, BOSCH BFL553MS0 спецификации
, BOSCH BFL553MS0 review
, BOSCH BFL553MS0 сравнение
, BOSCH BFL553MS0 отзиви
, BOSCH BFL553MS0 намаление
| Material: | Glass, Steel |
| Door colour: | Black |
| Built-in display: | Yes |
| Display type: | LED |
| Interior light: | Yes |
| Clock type: | Electronic |
| Turntable size: | 31.5 cm |
| Door open type: | Button |
| Product type: | Combination microwave |
| Product colour: | Stainless steel, Black |
| Interior capacity: | 25 L |
| Turntable: | Yes |
| Control type: | Buttons, Rotary |
| Appliance placement: | Built-in |
| Microwave power: | 900 W |
| Door hinge: | Left |
| Current: | 10 A |
| AC input voltage: | 220 - 230 V |
| Connected load: | 1450 W |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Installation compartment height: | 38 cm |
| Depth: | 388 mm |
| Installation compartment depth: | 55 cm |
| Installation compartment width: | 56.8 cm |
| Width: | 594 mm |
| Height: | 382 mm |
| Weight: | 18.8 kg |
| Grill: | No |
| Convection cooking: | No |
| Defrost function: | Yes |






