





BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONBENMON0056
- Тегло: 6.19kg
- SKU: MONBENMON0056
145.25€ (284.08лв.)
без ДДС: 121.04€ (236.73лв.)
![]() |
12 x 13.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, MONBENMON0056
, BENQ
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, benq {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка BenQ 9H.LLTLJ.LBE computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, BENQ цена
, BENQ промоция
, BENQ отстъпка
, BENQ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BENQ MONBENMON0056 характеристики
, BENQ MONBENMON0056 спецификации
, BENQ MONBENMON0056 review
, BENQ MONBENMON0056 сравнение
, BENQ MONBENMON0056 отзиви
, BENQ MONBENMON0056 намаление
EAN: 4718755093050
MPN: 9H.LLTLJ.LBE
Technical Specifications
| Certification | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze, TCO 9.0 |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Depth (without stand) | 64 mm |
| Depth (with stand) | 182 mm |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Weight (with stand) | 5 kg |
| Height (with stand) | 449 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Height (without stand) | 384 mm |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Smart modes | ePaper |
| Flicker-free technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Cables included | DisplayPort |
| RGB colour space | sRGB |
| Touchscreen | No |
| Screen shape | Flat |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Colour gamut | 99% |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Response time | 5 ms |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Panel type | IPS |
| Pixel density | 82 ppi |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 4 |
| RMS rated power | 4 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | No |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Built-in USB hub | No |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Sustainability certificates | EPEAT Bronze |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46.5 x 14 x 68.5 cm
Weight: 6.19 kg

