


-28 %



Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BPD002BTWH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.18kg
38.47€ (75.24лв.)
53.28€ (104.21лв.)
без ДДС: 32.06€ (62.70лв.)
Етикети:
Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, BPD002BTWH
, Belkin
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, цена Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, оферти Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, ревю Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, промоция Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, онлайн магазин Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, поръчай Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White мнения
, Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, belkin {ucfirst}външни батерии
, оригинален Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, гаранция Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, бърза доставка Belkin BPD002BTWH power bank 2500 mAh Wireless charging White
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Belkin BPD002BTWH характеристики
, Belkin BPD002BTWH спецификации
, Belkin BPD002BTWH review
, Belkin BPD002BTWH сравнение
, Belkin BPD002BTWH отзиви
, Belkin BPD002BTWH намаление
| Number of simultaneously connected devices (max): | 1 |
| LED indicators: | Status |
| Power bank & device charging at once: | Yes |
| Shape: | Rectangle |
| Charger compatibility: | Mobile phone/Smartphone |
| Product colour: | White |
| Total output power: | 5 W |
| Depth: | 97 mm |
| Height: | 13 mm |
| Cable length: | 1 m |
| Width: | 65 mm |
| Wireless charging: | Yes |
| Charging source: | USB |
| Battery capacity: | 2500 mAh |
| Fast charging: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-C |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Input interface: | USB Type-C |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |








