


-28 %



Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BPB021HQBL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.27kg
28.57€ (55.88лв.)
39.55€ (77.36лв.)
без ДДС: 23.81€ (46.57лв.)
Етикети:
Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, BPB021HQBL
, Belkin
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, цена Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, оферти Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, ревю Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, промоция Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, онлайн магазин Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, поръчай Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue мнения
, Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, belkin {ucfirst}външни батерии
, оригинален Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, гаранция Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, бърза доставка Belkin BPB021HQBL power bank 10000 mAh Blue
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Belkin BPB021HQBL характеристики
, Belkin BPB021HQBL спецификации
, Belkin BPB021HQBL review
, Belkin BPB021HQBL сравнение
, Belkin BPB021HQBL отзиви
, Belkin BPB021HQBL намаление
| Built-in mirror: | No |
| Shape: | Rectangle |
| Built-in flashlight: | No |
| Built-in display: | No |
| LED indicators: | Yes |
| Charger compatibility: | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 2 |
| Power bank & device charging at once: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Blue |
| Carrying handle(s): | No |
| Built-in compass: | No |
| Depth: | 99 mm |
| Width: | 64 mm |
| Height: | 23 mm |
| USB Type-C cable length: | 5.7 cm |
| Charging source: | USB |
| USB Power Delivery up to: | 20 W |
| Built-in radio: | No |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| USB Type-C ports quantity: | 2 |
| Input interface: | USB Type-C |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Warranty period: | 2 year(s) |








