









Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDBEKKWS0106
- Тегло: 45.00kg
- SKU: AGDBEKKWS0106
517.13€ (1,011.41лв.)
без ДДС: 430.94€ (842.85лв.)
![]() |
12 x 48.83 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, AGDBEKKWS0106
, Beko
, Електроуреди
, купете Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, цена Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, оферти Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, ревю Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, промоция Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, онлайн магазин Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, поръчай Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White мнения
, Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, beko {ucfirst}електроуреди
, оригинален Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, гаранция Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, бърза доставка Beko FSE52323DWD cooker Freestanding cooker Electric Gas White
, Beko цена
, Beko промоция
, Beko отстъпка
, Beko Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Beko AGDBEKKWS0106 характеристики
, Beko AGDBEKKWS0106 спецификации
, Beko AGDBEKKWS0106 review
, Beko AGDBEKKWS0106 сравнение
, Beko AGDBEKKWS0106 отзиви
, Beko AGDBEKKWS0106 намаление
EAN: 8690842731617
MPN: FSE52323DWD
Technical Specifications
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Control type | Rotary |
| Control type | Buttons |
| Display type | LED |
| Product type | Freestanding cooker |
| Internal coating | Enamel |
| Energy efficiency class (old) | A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Energy consumption (conventional) | 0.74 kWh |
| Connected load (electric) | 2000 W |
| Connected load (gas) | 7900 W |
| Energy consumption (forced convection) | 0.92 kWh |
| Weight | 45 kg |
| Height | 850 mm |
| Depth | 600 mm |
| Width | 500 mm |
| Package depth | 700 mm |
| Package width | 560 mm |
| Package weight | 48.5 kg |
| Package height | 940 mm |
| Gas backflow protection | Yes |
| Parental lock | Yes |
| Warnings | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs. |
| Warnings | Do not store flammable materials near the unit. |
| Warnings | During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| Convection cooking | Yes |
| Oven power source | Electric |
| Number of ovens | 1 |
| Fast heat | Yes |
| Interior light | Yes |
| Grill | Yes |
| Lamp type | Halogen |
| Cleaning type | Steam |
| Bottom heating | Yes |
| Oven door opening | Drop down opening |
| Number of baking trays | 2 |
| Grill grid included | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Oven position | Bottom |
| Oven size | Medium |
| Oven net capacity | 55 L |
| Grill with fan | Yes |
| Number of functions | 6 |
| Number of shelf positions | 5 |
| Cooking zone 4 power | 2000 W |
| Cooking zone 1 power | 2900 W |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Hob type | Gas |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Cooking zone 3 power | 1000 W |
| Wok burner | No |
| Electronic ignition | Yes |
| Plate material | Metal |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2309574 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 69 x 56 x 97 cm
Weight: 45 kg



