
Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CFB 6310 W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.61kg
74.26€ (145.23лв.)
без ДДС: 61.88€ (121.03лв.)
Етикети:
Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, CFB 6310 W
, Beko
, Абсорбатори
, Кухненски уреди
, купете Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, цена Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, оферти Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, ревю Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, промоция Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, онлайн магазин Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, поръчай Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White мнения
, Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White сравнение
, евтин Абсорбатори
, топ Абсорбатори
, най-добър Абсорбатори
, нов Абсорбатори
, beko {ucfirst}абсорбатори
, оригинален Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, гаранция Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, бърза доставка Beko CFB 6310 W cooker hood 160 m³/h Wall-mounted White
, Beko цена
, Beko промоция
, Beko отстъпка
, Beko Абсорбатори
, абсорбатори в българия
, абсорбатори techmag
, онлайн поръчка Абсорбатори
, магазин за Абсорбатори
, топ оферти Абсорбатори
, Beko CFB 6310 W характеристики
, Beko CFB 6310 W спецификации
, Beko CFB 6310 W review
, Beko CFB 6310 W сравнение
, Beko CFB 6310 W отзиви
, Beko CFB 6310 W намаление
| Product colour: | White |
| Bulb power: | 28 W |
| Control type: | Slider |
| Exhaust connection diameter: | 12 cm |
| Illuminance: | 84 lx |
| Number of bulbs: | 1 bulb(s) |
| Energy efficiency class (old): | D |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Motor power: | 80 W |
| Current: | 10 A |
| Annual energy consumption: | 60 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Connected load: | 220 W |
| Weight: | 4.6 kg |
| Width: | 598 mm |
| Height (min): | 7.6 cm |
| Depth: | 470 mm |
| Noise level (high speed): | 64 dB |
| Type of extraction: | Ducted/Recirculating |
| Number of speeds: | 3 |
| Pressure (Pa): | 118 |
| Noise level: | 64 dB |
| Noise level (low speed): | 52 dB |
| Maximum recirculating power: | 98 m³/h |
| Grease filtering efficiency class: | C |
| Fluid dynamic efficiency class: | G |
| Lighting efficiency class: | G |
| Minimum distance from gas hob: | 65 cm |
| Minimum distance from electric hob: | 50 cm |
| Maximum extraction power: | 160 m³/h |
| Package weight: | 5.2 kg |
| Grease filter type: | Carbon |
| Dishwasher proof filter: | Yes |
| Washable filter: | Yes |
| Removable filter: | Yes |





